TOPlist
! Narodila se nám koťátka ! Probíhá aktualizace našich webových stránek, děkujeme za pochopení.

O nás

Dovolte abychom Vás přivítali na stránkách chovatelské stanice Thajských koček

„THAI MYSTERY“

Naše chovatelská stanice byla zaregistrována u WCF v roce 2008.

 

Thajská kočka

Pro Thajské kočky jsem se rozhodla, neboť jsem toužila po neobyčejné kočce. Okouzlilo mě nevšední zbarvení srsti thajských koček, nádherná, zářivě modrá barva jejich očí, elegance pohybu a harmonická krása jejich svalnatých pružných těl. Chtěla jsem krátkosrsté plemeno, nevyžadující častou péči o srst, zdravé a dlouhověké.

Thajky si mě získaly i inteligentním a milým výrazem tváře, sametově jemnou srstí a dobrou povahou.

Thajská kočka

Naše kočky jsou první importovaní jedinci plemene Thajská kočka do České Republiky a pocházejí z předních zahraničních chovatelských linií.

Pečlivě se staráme o jejich kondici, správnou výživu a spokojenost. Kočky i koťata krmíme těmi nejlepšími a nejkvalitnějšími granulemi pro kočky spolu s čerstvým kuřecím, krůtím a hovězím masem a konzervami.

Všechny naše kočky jsou testované na FIV a FeLV a pravidelně očkované a odčervované. Koťátka jsou pravidelně od 3 týdnů odčervována a od 9 týdnů očkována. Z našeho chovu odcházejí do nových domovů ve věku 12 týdnů spolu s kupní smlouvou, vlastní očkovací průkaz a průkaz původu. Kočičky s námi žijí v rodinném kruhu, koťátka jsou zvyklá na společnost lidí, jsou přítulná a mazlivá, neboť jsou od mala zahrnována naší láskou, péčí a pozorností.

V našem chovu se nespecializujeme na barvu srsti, ale snažíme se dosáhnout excelentního typu a povahy. U nás narozená koťátka tedy mohou mít všechny uznané barvy, podle předpokladu rodičů, tedy zejména zbarvení: seal-point, lilac-point, blue-point a chocolate-point.

Naší prioritou je, aby se kočičky cítily dobře a koťátka od nás odcházela do milujících rodin, kde budou zahrnována stejnou láskou a péčí, jako u nás.

 

Copyright 2008 - 2019 © THAI MYSTERY | Všechna práva vyhrazena | Login